Oferta

Jeśli jesteś przedsiębiorcą i chcesz, aby dynamika rozwoju Twojej firmy była wyższa niż dotychczas to świetnie trafiłeś. Nasza firma oferuje kompleksową obsługę firm w sieci.

Po podjęciu decyzji o współpracy z nami udostępnimy Ci szereg narzędzi, które umożliwią zarejestrowanie własnego adresu www, łatwe uruchomienie serwera dla Twojej strony, sklepu lub aplikacji. Przygotujemy dla Ciebie stronę, która będzie intrygowała, będzie czytelna i przyjazna dla odwiedzającego i robotów wyszukiwarek. A na koniec poprowadzimy dla Ciebie kampanię, która sprawi, że inwestycja w stronę www czy sklep okaże się strzałem w dziesiątkę.

Wśród usług marketingowych oferujemy pozycjonowanie stron i sklepów w wyszukiwarkach internetowych oraz prowadzenie kampanii e-mail marketingowych. W obu tych przypadkach to Ty decydujesz o wysokości inwestycji.

Strony WWW

Autorskie rozwiązania

Strony internetowe realizujemy w ścisłej współpracy z samym zamawiającym. To daje Ci gwarancję, że strona, którą przygotujemy dla Ciebie będzie faktycznie Twoja.

Autosrkie oprogramowanie CMS daje Ci gwarancję bezpieczeństwa.

Sklepy internetowe

Projekt i wdrożenie

Stworzyliśmy aplikację, która umożliwi Ci łatwe i wygodne zarządzanie zamówieniami, stanem magazynowym i treścią sklepu.

Nasza aplikacja przygotuje za Ciebie galerię produktów, stronę promocji i wyprzedaży. Wszystkie funkcje sklepu są w zasięgu jednego kliknięcia!

czytaj dalej

Pozycjonowanie stron

Bądź przed konkurencją

Skoro Twoja strona lub sklep są już w sieci lub niebawem znajdą się tam to teraz należy trafić do świadomości Twoich klientów.

Dzięki wypozycjonowaniu Twojej strony lub sklepu na odpowiednio dobrane frazy Twoi klienci łatwo Cię znajdą.

Email marketing

ROI nawet 1:38

Czy wiesz, że statystycznie każda zainwestowana złotówka w email marketing to około czterdziestu trzech złotych zwrotu?

Pomimo wielu narzędzi, dzięki którym możesz pozyskiwac klientów w sieci ten jest nadal najskuteczniejszy!

Masz pytania?

Masz pytania? Szybki kontakt: 793 382 444