Silnik SklepOS

System SklepOS ecommerce

SklepOS to w pełni autorskie oprogramowanie umożliwiające łatwe i szybkie zarządzanie wszystkimi elementami sklepu, stanem magazynowym, formami płatności oraz dostawy.

Podczas jego tworzenia za nadrzędne przyjęte zostały dwie wartości: prostota obsługi i niski koszt utrzymania - niezależnie od ilości produktów, kategorii czy jednoczesnej liczby odwiedzających. Jesteśmy przekonani, że pod tym względem nasze narzędzie jest wyjątkowe.

Jeśli jesteś zainteresowany bliższym poznaniem naszej aplikacji skontaktuj się z nami.

Pulpit sklepu - statystyki

Dashboard - statystyki

Po zalogowaniu się do panelu administratora zostanie wyświetlony wykres ostatnich zamówień oraz porównanie zamówień miesiąc do miesiąca.

Złożone zamówienia

Produkty zamawiane

W tym miejscu prezentowane są złożone zamówienia. Administrator będzie miał możliwość oznacznia ich jako: nowe, otwarte, w realizacji, zamknięte, odrzucone.

Lista produktów w katalogu sklepu

Asortyment

Ten moduł służy do edytowania i dodawania produktów do katalogu produktów. Kolumny tabeli można wygodnie sortować co znacznie ułatwia poruszanie się.

Jak dodać produktu do sklepu

Nowy produkt

W tym miejscu poza standardowym opisem i ceną produktu można dodać: galerię produktu, elementy seo oraz wybrać kategorie produktu, w których ma on się pojawić.

Lista kategorii produktów w sklepie

Edycja kategorii

Ten moduł umożliwia edycję, dodwanie oraz określanie zależności pomiędzy kategoriami. Podobnie jak produkt również mogą mieć galerie oraz opis SEO.

Edycja treści strony - CMS

Lista stron

Poza zarządzaniem sklepem SklepOS umożliwa również zarządzanie stronami statycznymi. Zatem możesz zupełnie zapomnieść o HTML i CSS.

Inteligentna wyszukiwarka w sklepie

Wyszukiwarka

Jeśli chcesz wiedzieć czego naprawdę poszukują Twoi klienci wystarczy skorzystać z tej opcji. System poinformuje Cię jeśli podanej frazy nie ma na stronie.

Dodaj odpowiednią dla Ciebie formę dostawy

Formy dostawy

Poza predefiniowanymi dostawcami możesz również zdefiniować własnych oraz podać ceny za koszt dostawy u wskazanego dostawcy.

Dodatkowe formy płatności w Twoim sklepie

Twoje finanse

Chcesz dać swoim klientom możliwość wyboru spośród większej liczby płatności? Wystarczy, że zdefiniujesz ją w Formach Płatności.

Zarządzanie plikami na swoim serwerze

Manager danych

Możesz dać możliwość wysyłania przez zamawiającego plików do Ciebie ze strony. Będą one widoczne w tym miejscu. Niezwykle przydatne w przypadku drukarni online.

Masz pytania?

Masz pytania? Szybki kontakt: 793 382 444